OTA YHTEYTTÄ

Ilonion Care Oy

Ensi linja 1

00530 HELSINKI

Finland

+358 500 806 801

Viestisi on lähetetty

Doctor Using Digital Tablet
Heart & Hands Outline
Heart & Hands Outline

Justus Helo

Myynnin tuki / Sales Support

+358 45 112 7310

justus.helo@ilonioncare.fi

Heart & Hands Outline
Heart & Hands Outline

Jyrki Nilson

Senior consultant

+358 45 266 1557

jyrki.nilson@ilonioncare.fi

Heart & Hands Outline

Susanna Arola

Operatiivinen johtaja / Chief Operating Officer

+358 50 521 6863

susanna.arola@ilonioncare.fi

Heart & Hands Outline

Pirita Korhonen

+358 500 806 801

info@ilonioncare.fi

Jussi Jalonen

Senior consultant

+358 40 588 8828

jussi.jalonen@ilonioncare.fi

  • Facebook
  • Instagram
Heart & Hands Outline

Mailis Orakoski

Toimitusjohtaja / Managing Director

+358 40 571 7609

mailis.orakoski@ilonioncare.fi

Ilkka Korhonen

Hallituksen puheenjohtaja / Chairman of the Board

+358 50 414 9730

ilkka.korhonen@ilonioncare.fi